line line line

Elementmaja ehitus projektist kasustuloani

2016 aasta kevadel valmis elementmaja kaunis Valgekodu elamurajoonis, Audru vallas, Pärnumaal.

Elementmaja tootja valmistas ning paigaldas välisseinad ning katusefermid. Sellele eelnes meie poolt plaatvundamendi ehitus koos kõigi tehnosüsteemidega ning järgnes üldehitus valmisviimistluseni.

Tööde algus 2015 aasta sügisel

Ehitusega alustasime oktoobris. Erakordselt kuiva sügise tõttu laabusid kaevetööd ning vundamendialuse ehitus ladusalt. Sellel järgnesid vundamendi soojustamine, põrandakütte-, vee- ja kanalisatsioonitorustiku paigaldus ning plaatvundamendi valamine. Paralleelselt paigaldasime krundile ka maakütte välikontuuri.

Tehase elementide püstitamine

Tehasest saabusid aurutõkke, soojustuse ning välisviimistlusega kandvad välisseinad, mille paigaldamine lükkus küll tugeva tuule tõttu edasi, kuid sobivate tingimuste saabumisel käis kiiresti. Kandvatele välisseintele paigaldati katusefermid, mis lubavad I korruse vaheseinte paindlikku paigutust ning samas ka II korruse välja ehitamise võimalust.

    Täiendav soojustamine, tehnosüsteemid ning välis- ja siseviimistlus

       

    Valmis maja 2016 kevadel

    Ideaalne maja noorele perele Pärnu külje all. Maaküte, soojatagastusega ventilatsioon ning vesi-põrandaküte tähendavad mugavat sisekliimat ning soodsaid ülalpidamiskulusid. Saun, terrass, kolm magmistuba, kamin, majandusruum ja garaaž – kõik eluks vajalik ja enamgi!