line line line

Väiksemad tööd

Siit leiate meie väiksemad, aga selle eest väga erilised remonttööd ja projektid.

Pärnu Rannahotelli terrassi grill-lett

Projekteerisime, ehitasime ja paigaldasime Rannahotelli grill-leti. Leti pind on valmistatud õlitatud ristkihtpuidu plaadist, esiküljed opaal akrüülklaasist, millele sisse ehitatud LED valgustus. Siseküljel roostevaba plekk lihtsaks puhastamiseks.

Läbi mädanenud rõdukonstruktsiooni remont

Umbes 10 aastat tagasi renoveeritud majal oli rõdult vee ära juhtimine puudulikult lahendatud. Samas oli rõdu konstruktsioon selliselt avatud, et sinna sadas üsna palju vett, mis voolas põranda alla ja mädandas kandvad talad. Eemaldasime pehkinud osad, töötlesime puidukaitsevahenditega ning paigaldasime uue kandva karkassi. Taastasime esialgse sära ning katsime põranda veekindla SBS-kattega. Rõdu on kergelt välja poole kaldu ning vee äravoolu lahendasime barjääri alumise avatud osaga.

Autoavariis kannatada saanud maja seina remont

Taastasime ajaloolise hoone välisfassaadi, katuse nurga ning vihmaveesüsteemi, mis said kannatada kokkupõrkes autoga.

Eramu pööningu soojustamine, rõdu põranda remont ja piirde paigaldus

Soojakadu läbi lagede ja katuslagede võib moodustada kuni ühe kolmandiku kogu hoone soojakaost. Just seetõttu ning enamasti ka tänu selle lihtsusele tasub alustada soojustamist pööningult.

Valmistasime eramu pööningu ette puistevilla paigaldamiseks. Selleks ehitasime tuulesuunajad, kõrgenduse ümber pööningu luugi ning paigaldasime tulekindla villa ümber korstende. Paigaldasime puistevilla.

Lisaks kujundasime ning paigaldasime rõdule klaas-metall piirde.

Suvila pisiremont

Ehitasime verandast lisa toa. Soojustasime põranda, paigaldasime uue laudise nii põrandale, seina kui lakke. Paigaldasime uue laelaudise ning lihvisime vana põranda ka kõrval asuvas ruumis. Samas vahetasime välja suvila kõrvalhoone veeavariis kahjustada saanud põranda ning remontisime torustiku.

Väliõppeklass - Pärnu Kesklinna Lasteaed

Lasteaia lapsevanemate eestvedamisel, projekteerimisel, organiseerimisel ning korraldamisel koguti heategevuse korras raha väliõppeklassi ehituseks. Meie omalt poolt panime õla alla ilma kasumita hinnaga ning professionaalse ja kiire ehitusteenusega. Vahetult enne talve saabumist valmiski Pärnu Kesklinna Lasteaia uhiuus väliõppeklass täpselt sellisena nagu arhitekt oli seda ette kujutanud.