line line line

Uue Eramu ja kõrvalhoone ehitus Pärnu rannarajoonis

Tänavalt klassikalise Pärnu fassaadiga, hoovist modernse viimistlusega eramu ja saunamaja.

Stiilse viimistlusega eramu ja saunamaja koos põnevalt lahendatud haljastuse ning kaarjate teedega mõjub väikesel krundil mõnusa tervikuna. Silma torkavamad viimistlusmaterjalid on 1,2 x 1,2m keraamilised plaadid nii seinas kui põrandal, termo radiata männi voodrilaud leiliruumis ning värvitud vineerist ja lakitud oksavabast männist ribiseinad.

Arhitektuur

Klassikalises stiilis tänava poolne maht ning kaasaegse välimusega hoovi poolne osa ning saunamaja. Sellele lisaks kaunilt kujundatud teed, haljastus ja grillimise koda, mis kõik kokku moodustavad harmoonilise terviku.

Sisekujundus

Palju põnevaid lahendusi, mis moodustavad ilusa terviku. Seinas konsoolina kandvad trepiastmed, millele kinnitatud klaaspiire, mis omakorda pealt poolt käsipuu seest LED ribaga valgustatud. Suuremõõdulised keraamilised plaadid, ribiseinad, kõrged siseuksed, kaminad ja küttepuude riiulid ning seda kõike kaunistavad valguslahendused.

     

     

     

     

     

Tehnosüsteemid

Elamut kütab maasoojuspump, mis ammutab energiat spiraalsetest maakollektoritest. Kõikides ruumides on vesi põrandaküte. Värske õhu tagab soojatagastusega ventilatsioonisüsteem. Katusealuses magamistoas on jahutussüsteem, mis kasutab ära talve jooksul maa alla suunatud külma. Võrreldes tavapärase konditsioneeriga on jahutamise energiakulu praktiliselt olematu.